Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
  • Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
  • Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
  • Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
  • Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
  • Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
  • Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
  • Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
  • Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
Zmywarka BOSCH SPS 4HMI10E
SKU:SPS4HMI10E
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Konstrukcja
  • Dostosowany do paneli: Nie
  • Długość węża dopływowego: 1,65 m
  • Wbudowany wyświetlacz: Tak
  • Typ kontroli: Przyciski
  • Rodzaj pojemnika na sztućce: Szuflada
  • Wbudowany system zmiękczania wody: Tak
  • Rozmiar produktu: Wąski (45 cm)
  • Kolor drzwiczek: Stal nierdzewna
  • Długość węża odpływowego: 2,05 m
  • Kolor panelu sterowania: Stal nierdzewna
  • System suszenia: Wymiennik ciepła
  • Tworzywo rury: Stal nierdzewna
  • Umiejscowienie urządzenia: Wolnostojące
  • Sterowanie przez Wi-Fi: Tak
  • Regulowana wysokość górnego koszyka: Tak
  • Długość przewodu: 1,75 m
  • Automatyczne otwieranie drzwi: Tak
Moc
  • Obciążenie: 2400 W
  • Pobór wody na cykl: 8,9 l
  • Roczne zużycie energii: 59 kWh
  • Pobór mocy (pozostawiony): 0,5 W
  • Klasa wydajności energetycznej: C
  • Skala efektywności energetycznej: Od A do G
  • Prąd: 10 A
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
  • Tryb wyłączenia: 0,5 W
  • Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
  • Zużycie energii na cykl: 0,593 kWh
Wydajność
  • Funkcja AquaStop: Tak
  • Czas cyklu: 195 min
  • Liczba miejsc: 10 kompletów
  • Ochrona szkła: Nie
  • Liczba ustawień temperatury: 4
  • Opóźniony start: 24 h
  • Kategoria suszenia: A
  • Opóźniony start timera: Tak
  • Funkcja extra dry: Nie
  • Programy mycia: Pranie wstępne, Garnki, Auto 45-65 ºC, Cichy, Eko, Godzinny
  • Poziom hałasu: 44 dB
  • Ilość programów piorących: 6
  • Maksymalna temperatura ciepłej wody: 60 °C