Papier

W sklepie online OfficeHit masz do dyspozycji wyroby papiernicze, których nie może zabraknąć w Twoim przedsiębiorstwie! Sprzedaję papier biurowy do drukarek atramentowych oraz laserowych znanej marki Kodak oraz papiery w rozmaitej gramaturze i bardzo dobrej cenie w klasie c. Wysokiej jakości papiery klasy b oaz papiery biurowe premium klasy a dla bardziej wymagających klientów którzy cenią przede wszystkim wysoką jakość I wysoką biel papieru znajdziesz w sklepie internetowym officehit. Prezentowane tutaj artykuły są powszechnie wykorzystywane w praktycznie każdej firmie niezależnie od branży a także piękne i urozmaicone kartony I papiery ozdobne Galera Papieru, bardzo lubiane przez uczniów w szkole. W tej sekcji znajdziesz również teczki ozdobne ,koperty ozdobne, okładki na dyplomy, papiery kolorowe do kart okolicznościowych, popularne brystole, kartony kolorowe ,papiery kolorowe ksero, papiery w mixach kolorystycznych jak i w pojedynczych kolorach . Papier składanka komputerowa do faktur, papiery fotograficzne, papier rolki termiczne, samokopiujące oraz offsetowe, które mają szerokie zastosowanie – sprawdź koniecznie!  

Jeśli w firmie korzystasz z drukarki laserowej lub atramentowej, z pewnością zamawiasz regularnie papier biurowy w większej ilości. ,papier ksero paleta dla twojej firmy kupisz w atrakcyjnej cenie . Wyroby tego typu mają bardzo zróżnicowane parametry techniczne, dlatego z łatwością dopasujesz zamówień do swojego sprzętu oraz indywidualnych preferencji. Masz też do wyboru artykuły specjalistyczne i ozdobne, przeznaczone do drukowania np. życzeń świątecznych dla klientów i pracowników, papiery specjalne do materiałów reklamowych czy broszur informacyjnych, papier do zdjęć papiery satynowe do wydruku zaproszeń, papiery do decupage , papiery kremowe do voucherów ,dyplomy w różnych rodzajach oraz inne papiery specjalistyczne, kalki, kartony, są dostępne w sklepie internetowym Officehit. Coraz większą popularnością cieszą się papiery ekologiczne eko papier I papiery szare z recyklingu.

Papiery do plotera, drukarek i kopiarek wielkoformatowych występują w wielu formatach i gramaturach tak jak kalki I folie do kopiarek wielkofarmatowych często nabywane papiery w roli są najwyższej jakości znanych producentów.

Aktywne filtry

Papier do drukarki laserowej

W dzisiejszych czasach nadal w powszechnym użytku są urządzenia przeznaczone do drukowania, mimo postępującej cyfryzacji, jaka panuje obecnie. Sprzęt wykorzystywany jest w większości firm, które ze względów formalnych muszą archiwizować dokumentację w wersji klasycznej. Papier do drukarki laserowej, a także papiery do drukarki atramentowej czy wielkoformatów lub plotera ,który oferuję w moim sklepie, jest niezbędnym elementem zaopatrzenia biurowego, dlatego warto mieć go na stanie w odpowiedniej ilości. Możesz zamówić tutaj jedną ryzę ,paletę papieru lub większą liczbę wyrobów papierniczych z gwarancją szybkiej dostawy, realizowanej własnym transportem lub kurierem.

Szczególnym powodzeniem wśród użytkowników cieszy się uniwersalny papier biurowy klasy c, przeznaczony zarówno do drukarki laserowej, jak i atramentowej. Taki wyrób papierniczy ma optymalną gramaturę 80 gram gwarantującą wysoką jakość oraz trwałość wydruku. Występują on w wersji gładzonej (matowej) oraz satynowej, charakteryzującej się połyskliwym wykończeniem. Ten ostatni rodzaj sprawdzi się zwłaszcza do przygotowywania wydruków prestiżowych np. oferty biznesowej dla potencjalnych kontrahentów firmy lub wydruków do projektów I prezentacji.

Papier do flipchartu gładki czy w kratkę jest ciekawym uzupełnieniem każdej prezentacji podczas szkolenia.

Papier biurowy do drukarek

Mogą Cię zainteresować także specjalistyczne wyroby papiernicze, które oferuję w rozmaitych odsłonach. Na Twoją uwagę zasługuje szczególnie papier do drukarek laserowych i atramentowych przeznaczony do kolorowego wydruku. Produkt ma lekko satynową, połyskliwą powłokę, na której wielobarwne grafiki prezentują się niezwykle estetycznie. Wyróżnia go dodatkowo wysoka gramatura wynosząca minimum 120 g/mkw, a także konkurencyjna cena w przypadku zakupu w sklepie internetowym OfficeHit!

W ofercie dostępne są wyłącznie wyroby papiernicze wyprodukowane przez sprawdzone marki. Komponując asortyment, korzystam z wieloletniego doświadczenia w branży biurowej, dlatego na pewno będziesz zadowolony z jakości zamówionego tutaj towaru. Możesz zaopatrzyć się u mnie w papier do drukarki laserowej lub atramentowej, a także uniwersalny odpowiedni do obu rodzajów urządzeń. Zajmuje się dystrybucją akcesoriów produkcji m.in.: Navigator, IQ, Kodak, Poljet, Pollux, Color Copy, Maestro, Galeria papieru, igepa, mondi, typograf, interdruk, avery zweckform, canson, emerson, europapier, multicopy, discovery.

Papier biurowy i inne wyroby papiernicze

W asortymencie oprócz standardowego papieru biurowego oferuję także produkty specjalne. Masz do dyspozycji ozdobne kartony w wersji gładkiej oraz czerpanej I papier kremowy i łososiowy, które mają bardzo duże zastosowanie. Sprzedaję je w popularnym formacie A4 w opakowaniu zawierającym 20 arkuszy. Taki wyrób papierniczy przeznaczony jest do m.in. oficjalnej korespondencji, zaproszeń i dyplomów, kart okolicznościowych czy wizytówek Proponujemy do nich koperty ozdobne. Nadają się do stosowania w drukarkach zwykłych i laserowych – szczegółowe parametry znajdziesz w opisie!

W trakcie zakupu wyrobów papierniczych sprawdź także pozostałe artykuły biurowe, jakie dostępne są w sklepie. OfficeHit to znakomite miejsce na zamówienie papieru do drukarki laserowej, a także tuszów oraz tonerów przeznaczonych do Twojego urządzenia. Tusze I tonery oryginalne a rownież szeroki wybór marek tuszy I tonerów zamienników które łatwo znajdziesz w naszym sklepie Polecam także moje usługi, jeśli jest Ci potrzebna kompleksowa obsługa biura w zakresie projektowania wnętrz użytkowych, serwisu ekspresów do kawy czy tworzenia materiałów marketingowych dla Twojego przedsiębiorstwa – zapraszam serdecznie!

check Produkt dodany do porównania