Szafy ubraniowe metalowe

Szafki ubraniowe do firmy OfficeHIT

Szafki ubraniowe to podstawa we wszystkich szatniach, urzędach, szkołach, na siłowniach czy w magazynach. Dzięki nim uczeń lub pracownik przychodzący rano do pracy może pozostawić w bezpiecznym miejscu swoje rzeczy prywatne i skoncentrować się na wykonywaniu obowiązków. Ich obecność jest kluczowa szczególnie w miejscach, na których teren wnoszenie elektroniki, materiałów łatwopalnych czy źródeł ognia byłoby niebezpieczne.

Jak wybrać wysokiej jakości szafki ubraniowe do firmy?

Wybierając szafki ubraniowe do firmy, trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na to, by tak rozplanować ich układ w pomieszczeniu, żeby do każdej z szafek był swobodny dostęp. W ofercie OfficeHIT znajdziesz modele podwójne i potrójne, a nawet poczwórne-dzielone. Dzięki temu ułożenie modułowej zabudowy będzie możliwe w dosłownie każdym pomieszczeniu! Najlepiej, jeżeli newralgiczne elementy takie jak drzwi wykonane będą ze stali wzmocnionej, a szafki będą zamykane na kluczyk – co zapewni doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżami.

Zalety szafek ubraniowych dostępnych w OfficeHIT

Meble dostępne w OfficeHIT to nie tylko zwykłe szafki ubraniowe. Pełnią także inne funkcje, dzięki wyjątkowo przemyślanej zabudowie. W zależności od wybranego modelu wewnątrz może znajdować się lusterko, drążek, haczyki, wieszaki czy praktyczny wizytownik. Znacznie ułatwia to organizację przedmiotów. Szafki posiadają otwory wentylacyjne, które zapobiegają powstawaniu brzydkich zapachów czy rozwijaniu się grzybów i pleśni na schowanych w nich rzeczach. Ponieważ mamy świadomość tego, że aspekt estetyczny zamawianych mebli firmowych również jest ważny, umożliwiamy naszym Klientom wybór koloru korpusu oraz szuflad. Znajdziesz tutaj zarówno jaskrawe kolory, które ułatwiają zlokalizowanie szafek nawet z daleka, jak również znacznie bardziej stonowane i eleganckie barwy, pasujące do biur. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która z pewnością spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów!

Aktywne filtry

check Produkt dodany do porównania