Stoły biurowe

Stoły do gabinetu dostępne w OfficeHIT

Stoły gabinetowe to podstawa w salach wykładowych, konferencyjnych, gabinetach, biurach i wszystkich miejscach, w których przyjmuje się słuchaczy lub kontrahentów. W ofercie OfficeHIT znajdziesz między innymi:

  • klasyczne, wielofunkcyjne stoliki do gabinetu – przy których można przyjmować gości oraz pracować w zależności od potrzeb.
  • biurka – idealne do pracy, duże i pojemne, z dodatkowymi półkami na drobiazgi.
  • stoliki kwadratowe i okrągłe, duże stoły konferencyjne – mogące pełnić funkcje stolików kawowych i ław umieszczanych tuż przy stołach lub dużych stołów podczas spotkań organizacyjnych.
  • stoliki okolicznościowe – o budowie zbliżonej do szafek nocnych. Charakteryzują się niewielkimi wymiarami, obecnością praktycznej półki i możliwością umieszczenia ich w każdej przestrzeni.
  • stoliki warsztatowe – przypominające również standardowe biurka komputerowe, bez zbędnych dodatków. Są idealne w miejscach, w których realizuje się formy warsztatowe. Z łatwością można skomponować z nich także kontuary recepcyjne w hotelach.

Zalety produktów dostępnych w OfficeHIT

W OfficeHIT największą uwagę przykładamy do trwałości produktów oraz ich niezawodności. Wiemy bowiem, jak negatywnie na estetykę mebli wpływają nawet drobne zarysowania oraz jak rozpraszające bywa nieustanne skrzypienie. Szczególną uwagę zwracamy również na to, by powierzchnie stolików były łatwe w czyszczeniu. Ponieważ są to meble użytkowane niejednokrotnie przez dużą ilość osób, bardzo łatwo zbierają się na nich zanieczyszczenia. Dlatego też niektóre proponowane meble zostały oznaczone klasą higieniczności E1. To znaczy, że mogą być z powodzeniem wykorzystywane również w placówkach medycznych, ponieważ nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji, a jednocześnie są szybkie i łatwe w czyszczeniu. Możesz wybierać spośród najróżniejszych kolorów i odcieni drewna tak, by dopasować meble do dowolnej aranżacji. Część z nich ma powierzchnię matową, natomiast inne – połyskliwą. Zachęcamy do przeglądania dostępnych produktów!

Aktywne filtry

check Produkt dodany do porównania