Szafy schowkowe metalowe

Zarówno w wielu obiektach pracowniczych, jak i innych budynkach znajdują się pomieszczenia socjalne i miejsca, gdzie poszczególne osoby mogą zostawić swoje rzeczy na określony czas. Często wykonywanie obowiązków wiąże się ze zmianą ubrania czy też obuwia na robocze lub pracownicze. Aby móc bezpiecznie przechować rzeczy osobiste, drugie śniadanie i inne przedmioty osobiste niezbędne są solidne szafki schowkowe do firmy, które zapewnią nie tylko bezpieczeństwo pozostawionym w nich rzeczom, ale też posłużą niezawodnie przez wiele lat. Właśnie takie konstrukcje dostępne są w naszej ofercie.

Jak skonstruowane są nasze szafki schowkowe do firmy?

Oferowane przez nas szafki schowkowe charakteryzują się wyjątkową stabilnością. Nie chwieją się podczas zamykania i otwierania i nie przechylają. Każdy model budowany jest bez używania śrub. Szafki schowkowe do firmy są zgrzewane oraz spawane. Potrójnie zginana blacha zapewnia bardzo wysoką odporność na pęknięcia i wszelkie uszkodzenia mechaniczne, nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.

Wszystkie szafki schowkowe do firmy prezentują się bardzo estetycznie i doskonale komponują z każdym pomieszczeniem. Wykonane są ze stali w technologii konwersji cyrkonowej, dzięki czemu każdy model ma zapewnioną ochronę antykorozyjną i nie rdzewieje. Szafki świetnie prezentować się będą przez długie lata nawet bardzo intensywnego użytkowania.

Dlaczego warto wybrać nasze szafki schowkowe do firmy?

Nasza firma od lat specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju szafek gospodarczych oraz specjalistycznych, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie cechy powinna mieć idealna szafka schowkowa do firmy. Dlatego każdy zakupiony u nas produkt to gwarancja zadowolenia i bezproblemowego użytkowania. W naszej ofercie dostępne są szafki schowkowe do firmy w różnych wariantach i wielkościach, dzięki czemu z łatwością można dopasować model dopasowany do indywidualnych potrzeb danego obiektu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Aktywne filtry

check Produkt dodany do porównania