Inne akcesoria meblowe

Nowoczesne biuro to pomieszczenie, w którym odpowiednio zestawione meble, a także utrzymany porządek, przyczyniają się do większej wydajności pracy. Jeśli chcesz je zaaranżować, pamiętaj o dodatkowych akcesoriach meblowych. Kasety na klawiaturęłączniki biurekpodstawki jezdne – poszczególne z nich pomogą w zorganizowaniu roboczej przestrzeni oraz zwiększą komfort korzystania z użytkowanego na co dzień wyposażenia. Sprawdź moją ofertę i wybierz wszystko, czego potrzebujesz.

Kasety, podstawki i łączniki – dlaczego warto z nich skorzystać?

Znajdujący się na widoku sprzęt powoduje nieporządek? W takiej sytuacji pomocna jest kaseta do klawiatury. Ukrywając w niej urządzenie peryferyjne podczas bieżących prac, zabezpieczysz się przez niepożądanymi sytuacjami, takimi jak zalanie wyposażenia. Łączniki pozwalają zaś połączyć biurka pod kątem prostym, zwiększając powierzchnię roboczą. Natomiast dzięki podstawce jezdnej zyskasz większą mobilność w momencie przenoszenia jednostki centralnej komputera.

Akcesoria dopasowane do różnych biurek

Dostępne akcesoria pasują do wielu mebli z asortymentu sklepu OfficeHit. Wykonano je z pyty melaminowanej, czyli powszechnego materiału do produkcji wyposażenia wykorzystywanego w biurach, a także miejscach użyteczności publicznej. Dzięki odporności na zarysowania oraz odbarwienia masz pewność, że utrzymają swój pierwotny wygląd przez długi czas.

Podstawki jezdnełączniki biurekkasety na klawiatury – wybierz dostępne produkty i popraw funkcjonalność całego biura.

Aktywne filtry

check Produkt dodany do porównania