Słuchawki Creative 70GH032000000 SB BLAZE (kolor czarny)
SKU:70GH032000000
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Konstrukcja
  • Typ produktu: Słuchawki
  • Styl noszenia: Nagłowny
  • Regulacja głośności: Obrotowa
  • Kolor produktu: Czarny
Wydajność
  • Odłączany przewód: Tak
Porty i interfejsy
  • Sposób łączności: Przewodowy
  • Złącze 3,5 mm: Tak
Wzmacniacz
  • Mikrofon: Tak
Słuchawki
  • System akustyczny: zamknięty
  • Średnica głośnika: 4 cm
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
  • Impedancja: 32 Ω