Pralka BOSCH WAN2405MPL (WYPRZEDAŻ)
SKU:WAN2405MPL
Produkt poserwisowy - wymiana obudowy. Brak śladów użytkowania. Pralka NOWA z kompletem wyposażenia.
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Konstrukcja
  • Typ kontroli: Obrotowy, Dotyk
  • Zawias drzwiczek: Lewy
  • Kolor produktu: Biały
  • Długość przewodu: 1,6 m
  • Typ wyświetlacza: LED
  • Wbudowany wyświetlacz: Tak
  • Umiejscowienie urządzenia: Wolnostojące
  • Pojemność bębna: 65 l
  • Typ ładowania: Od przodu
Moc
  • Napięcie: 220 - 240 V
  • Klasa wydajności energetycznej: A
  • Pobór wody na cykl: 47 l
  • Natężenie: 10 A
  • Częstotliwość: 50 Hz