Pralka BOSCH WAU28Q10PL
  • Pralka BOSCH WAU28Q10PL
  • Pralka BOSCH WAU28Q10PL
  • Pralka BOSCH WAU28Q10PL
  • Pralka BOSCH WAU28Q10PL
Pralka BOSCH WAU28Q10PL
SKU:WAU28Q10PL
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Konstrukcja
  • Kąt otwierania drzwi: 171°
  • Certyfikaty: CE, VDE
  • Typ kontroli: Obrotowy, Dotyk
  • Wbudowany wyświetlacz: Tak
  • Typ wyświetlacza: LED
  • Zawias drzwiczek: Lewy
  • Typ ładowania: Od przodu
  • Umiejscowienie urządzenia: Wolnostojące
  • Kolor produktu: Biały
  • Długość przewodu: 1,6 m
  • Kolor drzwiczek: Czarny/Srebrny
  • Pojemność bębna: 63 l
  • Okienko: Tak
Moc
  • Zużycie energii na 100 cykli: 66 kWh
  • Skala efektywności energetycznej: Od A do G
  • Pobór wody na cykl: 44 l
  • Klasa wydajności energetycznej: C
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
  • Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
  • Prąd: 10 A