Pralka BOSCH WAN2418FPL
  • Pralka BOSCH WAN2418FPL
Pralka BOSCH WAN2418FPL
SKU:WAN2418FPL
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Konstrukcja
  • Certyfikaty: CE, VDE
  • Model: Wolnostojący
  • Zawias drzwiczek: Lewy
  • Pojemność bębna: 55 l
  • Wbudowany wyświetlacz: Tak
  • Okienko: Tak
  • Typ ładowania: Od przodu
  • Kąt otwierania drzwi: 180°
  • Kolor produktu: Biały
Moc
  • Obciążenie: 2300 W
  • Prąd: 10 A
  • Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
  • Pranie zużywające energię: 0,92 kWh
  • Pobór wody na cykl: 48 l
  • Pobór mocy (pozostawiony): 0,5 W
  • Klasa wydajności energetycznej: C
  • Skala efektywności energetycznej: Od A do G
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
  • Tryb wyłączenia: 0,12 W
Wydajność
  • Klasa emisji hałasu: B
  • Opóźniony start: 24 h
  • Maksymalna prędkość obrotu: 1200 RPM
  • Dodawanie ubrania (pauza) funkcja: Tak
  • Regulacja temperatury: Tak
  • Klasa wirowania (suszenia): B
  • System kontroli piany: Tak
  • Pozostała wilgoć: 53%