NB AKCESORIA COOLING STAND ADJUST PRACTICAL NBS-1F17T-01 GEMBIRD
SKU:NBS-1F17T-01
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Konstrukcja
  • Wbudowany wyłącznik: Tak
  • Podświetlenie: Tak
  • Materiały: Metal, Plastik
  • Kolor produktu: Czarny
  • Kolor podświetlenia: Fioletowy
Moc
  • Zużycie prądu: 350 mA
  • Rodzaj zasilania: USB
  • Napięcie: 5 V
Wydajność
  • Liczba wbudowanych wentylatorów: 1 szt.
  • Średnica czaszy wentylatora: 15 cm
  • Wydajność wentylatora: 20 ft3/min
  • Prędkość obrotowa (max): 1500 RPM
  • Prędkość obrotowa (min): 800 RPM
  • Sterowanie prędkością wentylatora: Tak
  • Poziom hałasu: 10 dB
  • Maksymalna wielkość ekranu: 43,2 cm (17")