THERMALTAKE MASSIVE S14/NB (15'', 140MM FAN) CL-N015-PL14BL-A
SKU:CL-N015-PL14BL-A
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Konstrukcja
  • Materiały: Siatka, Plastik
  • Kolor produktu: Czarny
Moc
  • Napięcie: 5 V
  • Rodzaj zasilania: USB
Wydajność
  • Wydajność wentylatora: 29,3 ft3/min
  • Prędkość obrotowa (max): 1000 RPM
  • Liczba wbudowanych wentylatorów: 1 szt.
  • Maksymalna wielkość ekranu: 38,1 cm (15")