Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HD60EL (80W  kolor jasnoszary)
SKU:UA-HD60EL
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Cechy
  • Minutnik: Tak
  • Tempo oczyszczania powietrza: 396 m3/h
  • Czujnik(i) jakości powietrza: Tak
  • Czujnik PM2,5: Tak
  • Czujnik wilgotności: Tak
  • Ilość prędkości: 5
  • Wyłącznik czasowy: Tak
  • Jonizator: Tak
  • Typ kół: Pełne
  • Poziom hałasu: 55 dB
  • Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do: 48 m2
  • Tryb nocny: Tak
  • Obrotowe kółko: Tak
  • Funkcja nawilżacza: Tak
Konstrukcja
  • Wbudowany wyświetlacz: Tak
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Przeznaczenie: Podłoga
  • Typ kontroli: Przyciski
  • Kolor produktu: Szary
Moc
  • Pobór mocy (max): 80 W
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz
  • Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V