Kuchnia GORENJE GEIT5C60SG
  • Kuchnia GORENJE GEIT5C60SG
Kuchnia GORENJE GEIT5C60SG
SKU:GEIT5C60SG
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Konstrukcja
  • Materiał drzwi przegrody do przechowywania: Szkło
  • Materiał panelu sterowania: Szkło
  • Kolor produktu: Inox
  • Wbudowany wyświetlacz: Tak
  • Typ produktu: Kuchenka wolnostojąca
  • Typ wyświetlacza: LED
  • Typ kontroli: Dotyk
Moc
  • Zużycie energii (standard): 0,98 kWh
  • Zużycie energii (konwekcja wymuszona): 0,8 kWh
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  • Przyłącza (prąd): 10500 W
  • Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
  • Klasa wydajności energetycznej: A
Zawartość opakowania
  • Liczba blach do pieczenia: 2
  • Dołączony ruszt: Tak
  • Szyna teleskopowa w zestawie: Tak
  • Tacka do pieczenia: Tak
  • Liczba siatek: 1
Ergonomia
  • Zabezpieczenie przed dziećmi: Tak
  • Wbudowany wyłącznik: Tak
Pozostałe funkcje
  • Materiał powierzchni do gotowania: Emaliowany
Piekarnik
  • Funkcja podtrzymania ciepła kuchenki: Nie
  • Źródło zasilania piekarnika: Prąd elektryczny
  • Liczba piekarników: 1
  • Pojemność netto piekarnika: 70 l
  • Grill: Tak
  • Materiał drzwi piekarnika: Szkło
  • Rozmiar piekarnika: Średni
  • Technologia czyszczenia: AquaClean
  • Termoobieg: Tak
  • Wykładziny katalityczne na ścianach bocznych: Tak
  • Góra, dół i wentylator: Tak
  • Miękki system zamykania: Tak
  • Pozycja piekarnika: Dolne
  • Grill z wentylatorem: Tak
  • Światło wewnętrzne: Tak
  • Liczba paneli drzwi szklanych: 2
  • Rodzaj czyszczenia: Parowe
  • Funkcja robienia pizzy: Tak
  • Grzanie górne i dolne: Tak
  • Funkcja rozmrażania: Tak
Płyta kuchenna
  • Moc palnika/strefy grzewczej 2: 1200 W
  • Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3: Prąd elektryczny
  • Strefa gotowania 2 boost: 1600 W
  • Średnica palnika/strefy grzewczej 3: 180 mm
  • Pozycja palnika/strefy grzewczej 1: Lewy przód
  • Funkcja pomostowa: Tak
  • Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1: Prąd elektryczny
  • Typ palnika/strefy grzewczej 2: Mały
  • Moc palnika/strefy grzewczej 1: 1500 W
  • Moc palnika/strefy grzewczej 4: 1500 W
  • Wzmocnienie strefy gotowania 1: 2000 W
  • Średnica palnika/strefy grzewczej 1: 180 mm
  • Pozycja palnika/strefy grzewczej 4: Prawy tył
  • Typ palnika/strefy grzewczej 4: Duży
  • Strefa gotowania 4 boost: 2000 W
  • Moc palnika/strefy grzewczej 3: 1500 W
  • Strefa gotowania 3 boost: 2000 W
  • Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4: Prąd elektryczny
  • Średnica palnika/strefy grzewczej 2: 145 mm
  • Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2: Prąd elektryczny
  • Typ palnika/strefy grzewczej 1: Średni
  • Typ palnika/strefy grzewczej 3: Średni
  • Wskaźnik ciepła: Tak
  • Pozycja palnika/strefy grzewczej 2: Prawy przód
  • Średnica palnika/strefy grzewczej 4: 210 mm