Ekspres ciśnieniowy Philips EP2230/10 (kolor czarny)
SKU:EP2230/10
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Szczegóły Techniczne
  • Podwójna filiżanka mleka: Nie
  • Maksymalna wysokość kubka: 15 cm
  • Automatyczne płukanie i przewodnik odkamieniania: Tak
  • Wyjmowana grupa piwowarska: Tak
Moc
  • Napięcie wejściowe AC: 230 V
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
  • Moc: 1500 W
  • Klasa wydajności energetycznej: A
  • Pobór mocy (max): 1500 W
Wydajność
  • Funkcja odwapniania: Tak
  • Liczba ustawień mocy kawy: 3
  • Typ wkładu kawy: Ziarna kawy
  • Filtr wody: Tak
  • Wbudowany spieniacz do mleka: Tak
  • Zbiornik na zaparzoną kawę: Filiżanka
  • Liczba ustawień temperatury: 3
  • Maksymalne ciśnienie: 15 bar
  • Regulowane ustawienia maszynki do mielenia: Tak
  • Liczba ustawień maszynki do mielenia: 12
  • Regulowana ilość mleka: Tak
  • System gorącej wody: Tak
  • Samoczyszczący: Tak
  • Regulacja mocy kawy: Tak
  • Wbudowany młynek: Tak
  • Typ produktu: Ekspres do espresso
  • Pojemność pojemnika na ziarna kawy: 275 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na mleko: 0,26 l
  • Wybór twardości wody: Tak
  • Części wodoodporne: Tak
  • Pojemnik na mleko: Tak
  • Typ ekspresu do kawy: Automatyczny
  • Pojemność w filiżankach: 1 filiżanka
  • Kontrola aromatu przed zaparzeniem: Tak
  • Regulowany zakres wysokości dzióbka: 75 - 145 mm
  • Typ młynka: Młynek ceramiczny
  • Podwójny system ogrzewania: Tak
  • Funkcja płukania: Tak
  • Dwa kubki naraz: Tak
  • Umiejscowienie urządzenia: Blat
  • Kompatybilne filtry: AquaClean
Ergonomia
  • Wyjmowany zbiornik wody: Tak
  • Wbudowany wyświetlacz: Tak
  • Ekran dotykowy: Tak
  • Usuwalna misa ociekowa: Tak
  • Długość przewodu: 1 m
  • Typ kontroli: Dotyk
  • Wskaźnik poziomu wody na tacy: Tak
  • Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania: Tak
  • Widoczny poziom wody: Tak
  • Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki: 12 szt.
  • Kolor produktu: Czarny
  • Łatwość czyszczenia: Tak
Pozostałe funkcje
  • Materiał opakowania zdatny do odzysku: 95%