Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 3243/50
SKU:EP3243/50
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Szczegóły Techniczne
  • Maksymalna wysokość kubka: 15 cm
  • Kompatybilne filtry: AquaClean
Moc
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
  • Moc: 1500 W
  • Tryb energooszczędny: Tak
  • Napięcie wejściowe AC: 230 V
  • Pobór mocy (max): 1500 W
  • Klasa wydajności energetycznej: A
Wydajność
  • Typ produktu: Ekspres do espresso
  • Funkcja odwapniania: Tak
  • Kraj pochodzenia: Rumunia
  • Części wodoodporne: Tak
  • Pojemność pojemnika na ziarna kawy: 275 g
  • Liczba ustawień temperatury: 3
  • System gorącej wody: Tak
  • Maksymalne ciśnienie: 15 bar
  • Kontrola aromatu przed zaparzeniem: Tak
  • Regulowane ustawienia maszynki do mielenia: Tak
  • Liczba ustawień maszynki do mielenia: 12
  • Pojemnik na mleko: Tak
  • Regulowany zakres wysokości dzióbka: 85 - 145 mm