Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 4341/50
SKU:EP4341/50
30 dni na odstąpienie od umowy
Opinie o nas - Sprawdź co napisali o nas inni klienci
Ponad 20 lat na rynku - Doświadczenie i tysiące zamówień
Szeroka oferta do biura - Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie
Szeroka oferta mebli biurowych
Bezpieczne formy płatności - PayU
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość
Potrzebujesz większej ilości tego produktu? Skontaktuj się z nami! phone 33 853 20 85
compare_arrows Dodaj do porównania
Szczegóły Techniczne
  • Kompatybilne filtry: AquaClean
  • Maksymalna wysokość kubka: 15 cm
Moc
  • Pobór mocy (max): 1500 W
  • Napięcie wejściowe AC: 230 V
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Wydajność
  • Regulowany zakres wysokości dzióbka: 85 - 145 mm
  • Liczba ustawień mocy kawy: 5
  • Części wodoodporne: Tak
  • Pojemność pojemnika na ziarna kawy: 275 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na mleko: 0,26 l
  • Kraj pochodzenia: Rumunia
  • Umiejscowienie urządzenia: Wbudowane
  • Maksymalne ciśnienie: 15 bar